Siedziba w Tarnowskich Górach
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Gliwicka 35

tel.  032/450-89-53

032/450-89-54

032/450-89-55

fax: wew. 22

tel.kom. 0 696-014-430


Filia w Bytomiu

ul. Strzelców Bytomskich 127 A

41-914 Bytom

tel./fax 032/787-80-10

tel.kom. 0 606-147-784


TEAM

Siedziba Tarnowskie Góry

Jacek Sznajder – Radca Prawny KT 2043
tel./fax 032-450-89-53 , kom. 602-521-713
e-mail: biuro@vis-legis.pl

 

Oliwia Pilch – Radca Prawny KT3206
tel./fax 032/450-89-53 , kom. 662-163-802
e-mail: opilch@vis-legis.pl

Radosław Naczyński – Radca Prawny KT3717
tel./fax 032/450-89-53, kom. 662-163-247
e-mail: rnaczynski@vis-legis.pl

Emilia Witkowska – Prawnik
tel./fax 032/450-89-53 , kom. 692-077-029
e-mail: ewitkowska@vis-legis.pl

Martyna Gwóźdź – Aplikant radcowski
tel./fax 032-450-89-53, kom. 692-076-993

e-mail: mgwozdz@vis-legis.pl

Małgorzata Kaczmarska – Aplikant radcowski
tel./fax 032-450-89-53, kom. 662-164-110

e-mail: mkaczmarska@vis-legis.pl

Paweł Klich – Asystent prawny
tel./fax 032-450-89-53, kom. 692-487-037
e-mail: pklich@vis-legis.pl

Zuzanna Krzykawska – Kierownik Biura Kancelarii Prawnej
tel./fax 032-450-89-53, kom. 660-544-175
e-mail: biuro@vis-legis.pl

Dorota Jaworek-Bednorz – Administracja
tel./fax 032-450-89-53
e-mail: kancelaria@vis-legis.pl

Filia Bytom

Martyna Szastok – Radca Prawny KT4087
tel./fax 032/787-80-10, kom. 660-545-627
e-mail: mszastok@vis-legis.pl

Monika Waluga-Labus – Prawnik
tel./fax 032/787-80-10
e-mail: mwaluga@vis-legis.pl

Karolina Twardoch – Aplikant adwokacki
tel./fax 032/787-80-10
e-mail: ktwardoch@vis-legis.pl

Dorota Cejner – Kierownik Oddziału Biura Kancelarii Prawnej

tel./fax 032/787-80-10, kom. 606-147-784
e-mail: dcejner@vis-legis.pl

Magdalena Matysiok – Pracownik obsługi biurowej
tel./fax 032/787-80-10
e-mail: sekretariat@vis-legis.pl

Ewa Woźniak – Lichańska – Pracownik obsługi biurowej
tel./fax 032/787-80-10
e-mail: sekretariat@vis-legis.pl

Edyta Wiśniewska – Pracownik obsługi biurowej

tel./fax 032/787-80-10

e-mail: ewilk@vis-legis.pl

 

Siedziba w Tarnowskich Górach
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Gliwicka 35

tel.   032/450-89-53

032/450-89-54

032/450-89-55

fax: wew. 22

tel.kom. 0 696-014-430

Filia w Bytomiu

ul. Strzelców Bytomskich 127 A

41-914 Bytom

tel./fax 032/787-80-10

tel.kom. 0 606-147-784